Kategórie

Informácie

NÁLEPKY V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Nálepky predstavujú moderný a nenáročný spôsob oživenia akéhokoľvek povrchu. Naše moderné nálepky vdýchnu dekorovanej veci atraktívny a svieži vzhľad. Naše nálepky vnesú prvok originality do vášho príbytku. Pre lepšiu orientáciu sme nálepky rozdelili do kategórii - nálepky na stenu, nálepky na autá, nálepky na dvere a nálepky na notebook. 

Podkategórie

 • NA AUTÁ

  Ponúkame krásne a jedinečné detské nálepky na auto s vlastným textom. Upozornite na svoje dieťa v aute aj vďaka našich nálepiek na auto.

 • NA STENU

  Nálepky na stenu sú moderný a nenáročný spôsob oživenia stien. Naše moderné nálepky vdýchnu vášmu domovu atraktívny a svieži vzhľad. Nálepky na stenu oživia akékoľvek plochy a vnesú prvok originality do vášho príbytku. Pre lepšiu orientáciu sme nálepky rozdelili do kategórii - nálepky na stenu moderné, zvieratá, rastliny a kvety, detské motívy, ornamenty a znaky, zábava, cestovanie, postavy , ľudia a svietiace nálepky.

 • NA NOTEBOOK

  BUĎTE SAMI SEBOU S ORIGINÁLNYMI NÁLEPKAMI NA NOTEBOOK!!! Radi sa odlišujete? Páčia sa Vám štýlové veci? Tak potom sú naše nálepky na notebook ako stvorené práve pre Vás. Nálepky na notebook sú veľmi zaujímavou a lacnou dekoráciou. Ponúkajú jedinečný designový prvok, ktorý Vám pomôže vyjadriť Vašu osobnosť.

 • NA DVERE

  Nálepky na dvere - novinka! Nudia vás vaše staré dvere? Doprajte im život a úplne iný pohľad na interiér pomocou našich nálepiek na dvere. Výsledný efekt je perfektný.

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop